"Through the Ages" stalo žaidimas

Fantastiškai bendruomenės įvertintas žaidimas. Board Game Geek visų žaidimų topuke jis įsitaisęs garbingoje trečioje vietoje bei užsitarnavo aukštą 8.9 reitingą.

Stalo žaidimas THROUGH THE AGES – civilizacijos kūrimo žaidimas. Kiekvienas žaidėjas stengiasi sukurti geriausią civilizaciją, kruopščiai valdydamas resursus, išrasdamas naujas technologijas, rinkdamas tinkamus lyderius, statydamas ir išlaikydamas stiprią kariuomenę. Bet kurios srities silpnoji grandis gali būti greitai išnaudota oponentų. Žaidimas vyksta amžiais – pradedant antika ir baigiant moderniaisiais laikais.

Pagrindinis šio žaidimo mechanizmas – „card draftingas“. Norėdami naudoti technologiją, reikės pakankamai mokslo, kad galėtumėte tai išrasti, pakankamai maisto, kad turėtumėte žmonių jai sukonstruoti ir pakankamai resursų, kad ja galėtumėte naudotis. Valdydami resursus, turėsite kurti ir kariuomenę. Ji kuriama kaip ir civilių pastatai. Silpą kariuomenę turinčius žaidėjus engs priešininkai. Žaidime nėra žemėlapio, todėl žemių neprarasite, tačiau stipresnę kariuomenę turintys žaidėjai vogs resursus, mokslą, žudys lyderius ar perims populiacija ar kultūrą. Labai sunku laimėti vien su didele kariuomene, tačiau labai lengva pralaimėti su silpna.

Laimi tas, kieno tauta turi geriausiai išsivysčiusią kultūrą moderniųjų laikų pabaigoje.

Žaidėjų skaičius: 2-4
Galutinė kaina:0
0 d. 0
Paslaugos komisinis 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
Augustas

Augustas

Prisijungęs: 2020-04-18
Vid. atrašo per 37 minutes
Atsako į 57% žinučių
Atsiliepimai: 3 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 5.00 €

Kaina už savaitę: 15.00 €


Daikto vertė: 60.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Sandorio pastabos:
Kadangi sandorio mažiausia suma 8 eurai, tai nuomoju mažiausiai dviem dienom. Dėl daikto atsiėmimo ir grąžinimo derinti telefonu. Užstatas 2/3 žaidimo kainos, jei netyčia pamestumėte svarbia detalę ar pažeistumėte smarkiai žaidimą (užpylimas, suplėšymas ir pan.) Jeigu reikia, padedu išsiaiškinti taisykles.

Užstatas: 40.00 €

Reklama

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.