Ticket To Ride Europe

Strateginis traukinių linijų tiesimo žaidimas, skirtas 2–5 žaidėjams nuo 8-erių metų. Vidutinė žaidimo trukmė 30–60 min. „Ticket to Ride“ yra nuotykis, kurį patirsite keliaudami traukiniu po Europą. Žaidėjai turi surinkti reikiamą kiekį specialių kortų, kurios leidžia užimti traukinių linijas. Kuo ilgesnė traukinių linija, tuo daugiau taškų už ją yra suteikiama. Papildomi taškai suteikiami ir už specialių maršrutų nutiesimą. Tad lipk į vagoną ir keliauk – kelionė prasideda!

„Ticket to Ride“ yra pagal traukinių ir geležinkelystės tematiką sukurtas stalo žaidimas, kurio tėvais laikomi „Alan R Moon“ ir „Days of Wonder“ kompanija. Žaidimas pasaulį išvydo 2004 metais ir iš karto laimėjo prestižinį metų žaidimo „Spiel des Jahres“ apdovanojimą, o tai – žaidimų Oskaras. Tolimesnių laimėjimų sąrašas beveik neturi ribų, todėl nenuostabu, kad šis žaidimas šiandien turi ne vieną tęsinį ir papildymą, ir džiaugiasi šimtatūkstantiniu pardavimu.

Žaidimo pradžioje žaidėjai išsitraukia kelionės korteles, kuriose yra pažymėta po du miestus – taškas A ir taškas B, kuriuos, atspėjai, teks sujungti savo spalvos geležinkeliu. Vėliau, kiekvieną ėjimą žaidėjai renka spalvotas traukinukų kortas, kurių ir reikės norint užimti tam tikrą maršrutą. Tarkim, nuo Vilniaus iki Kauno yra dviejų geltonų kvadračiukų atstumas – tai reiškia, kad norint užimti šį maršrutą Tau teks surinkti dvi geltonų traukinukų korteles ir t. t. Įvykdei savo misijas? Tuomet rinkis naujas kelionės korteles ir vėl siek sujungti du taškus žemėlapyje.

Ši „Ticket to Ride“ versija yra begalinis nuotykis, kurį patirsite keliaudami traukiniu po Europą. Nuo Edinburgo iki Konstantinopolio, nuo Lisabonos iki Maskvos jūs lankysite didingiausius Europos miestus. Ši žaidimo versija siūlo ne vien naują žemėlapį, tačiau pristato ir visiškai naujus elementus: tunelius, geležinkelio stotis.
Žaidimo trukmė – nuo 60 min.
Samanta

Samanta

Prisijungęs: prieš 1 val.
Vid. atrašo per 23 minutes
Atsako į 86% žinučių
Atsiliepimai: 2 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 5.00 €

Kaina už savaitę: 15.00 €

Kaina už mėnesį: 25.00 €


Daikto vertė: 45.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Užstatas: 30.00 €

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.