Darius

Darius

Prisijungęs: 2019-02-01
Atsiliepimai: 0 0

Galutinė kaina:0
0 d. 0
Paslaugos komisinis 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 2.00 €

Kaina už savaitę: 8.00 €


Daikto vertė: 50.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 4 dienos

Sandorio pastabos:
Kadangi sandorio mažiausia suma 8 eurai, tai nuomoju mažiausiai krturiom dienom. Dėl daikto atsiėmimo ir grąžinimo derinti telefonu. Užstatas 1/2 žaidimo kainos, jei netyčia pamestumėte svarbia detalę ar pažeistumėte smarkiai žaidimą (užpylimas, suplėšymas ir pan.)

Užstatas: 25.00 €

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.

YAMATAI Stalo žaidimas

Kaip jau tapo įprasta, šio leidėjo žaidimas pasižymi paprastomis taisyklėmis ir labai aiškia struktūra. Kiekviename raunde žaidėjai atlieka ėjimus pagal nurodytą struktūrą ir bando uždirbti kaip galima daugiau taškų, plaukiojant tarp salų ir jose statant įvairius pastatus, taip plečiant vieną gražiausių pasaulio miestų.

Savo ėjimo metu jūs rinksitės vieną iš laivų kortelių, kurios duos jums įvairiaspalvių laivų (duh), specialų to raundo sugebėjimą ir nurodys kito raundo ėjimo eiliškumą. Tada galėsit mainyti savo turimus laivus arba plaukioti jais tarp salų, nuo kurių susirinksit kultūros žetonus arba statysite įvairius pastatus (jei tik bus tinkamos sąlygos). Galiausiai pasiliksite kažkiek laivų kitiems ėjimams, o kultūros žetonus išleisit samdydami įvairiausius statybos specialistus, kurie suteiks pergalės taškų arba specialų sugebėjimų tolesniam žaidimui.

Nors visai paprastas, žaidimas reikalauja tinkamai pasirinkti pačią efektyviausią strategiją tam, kad pavyktų sėkmingai siekti pergalės. Turėsite apmąstyti, kurie specialistai jums reikalingi, kuriuos pastatus ir kada norite pastatyti, kurie laivai reikalingi dabar, o kuriuos galima saugoti vėlesniems ėjimams. Nors pasirinkimų daug, jie neapsunkina žaidimo tėkmės, todėl neteks prie jo praleisti viso vakaro ir dar liks laiko šiltai arbatai bei smagiam žaidimo aptarimui.