XIAOMI HUTT W66 langų valymo robotas

Už papildomą 2€ mokestį pridedu 4 valymo padus, taip išvalysite langus efektyviau ir dvigubai daugiau ploto.

Langų valymo robotas
Valymo spindulys (m) - 70-80 kv/m
Vandens talpa (l) - 150ml

Xiaomi Hutt W66 Langų valymo robotas Xiaomi Hutt W66 yra galingas ir puikiai atliekantis savo darbą, gali išvalyti visų tipų paviršių. Yra tylus ir greitas pagalbininkas jūsų namuose
Reikia tik vieno mygtuko paspaudimo

Naudojimasis langų valymo robotu Xiaomi Hutt W66 yra labai lengvas ir greitas, reikia paspausti tik vieną mygtuką, kad robotas pradėtų valyti jūsų langus. Taip pat lengvai galite nustatyti roboto valymo kryptį, valymo greitį ir kt. Langų valymo robotas Xiaomi Hutt W66 turi pultelį, su kuriuo lengvai jį valdysite. Ant pultelio yra mygtukai kurie valdo roboto greitį, kryptį, galią ir kt.

Švarūs visi namų langai

Su Xiaomi Hutt W66 langų valymo robotu, visi jūsų namų langai bus švarūs. Dėl savo procesoriaus, robotas sukurs geriausią kelią, kad pasiektų geriausius rezultatus langų valyme. Robotas pamato nešvarumus ir juos valo stipriau, ar net kelis kartus. Dėl 2600 PA galingumo jūsų namų langai bus švarūs ir blizgantys. Langų valymo robotas Xiaomi Hutt W66 išvalys bet kokio tipo langus, ar kitus stiklinius paviršius, tokius kaip dušo duris.

Didelis valymo plotas

Langų valymo robotas Xiaomi Hutt W66 turi 150 ml vandens talpą, dėl kurios jis galės išvalyti net iki 70 - 80 kvadratinių metrų langų plotą. Dėl to vos su 150 ml galėsite išvalyti visų namų langus. Taip pat jeigu valant langus robotas išsikraus, jis toliau tęs savo darbą net 20 min, dėl to langą išvalys iki galo.

Robotas nenukris nuo jūsų langų

Langų valymo robotas Xiaomi Hutt W66 turi didėlę traukimo prie lango galią, dėl ko jis vos ne prilimpa prie lango, bet gali laisvai juo judėti. Taip pat jei norite papildomo saugumo jausmo, robotas turi virvelę, su kuria galėsite jį pririšti ir tai tikrai užtikrins langų valymo roboto saugumą. Langų valymo robotas Xiaomi Hutt W66 dėl savo stipraus prie lango prilipimo prie lango išlaiko net 7 kg svorį.
Domantas

Domantas

Prisijungęs: prieš 1 sav., 6 d.
Vid. atrašo per 3 minutes
Atsako į 100% žinučių
Atsiliepimai: 9 0

Miestas: Kaunas

Kaina už parą: 7.00 €

Kaina už savaitę: 35.00 €


Daikto vertė: 270.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Sandorio pastabos:
Pasiimti/grąžinti Kaune Krėvės pr. 48 darbo dienomis nuo 17.30h iki vakaro arba Ateities pl. 23d 8-17h. Savaitgaliais sutartu laiku. Jeigu reikalingas pristatymas Kauno mieste galimas pristatymas už sutartinę kainą priklausomai nuo atstumo. Buteliuką su chemija duodu nemokamai.

Užstatas: 50.00 €

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.