W950 Langų valymo robotas ECOVACS

Tai langų valymo robotas puikiai tinkantis tiek rėminių, tiek berėmių langų konstrukcijų valymui. O specialūs jutikliai užtikrina kelyje atsiradusių kliūčių atpažinimą bei jų įveikimą. Išmanusis įrenginys turi unikalų 4 etapų valymo procesą, kurio metu langai sudrėkinami specialiu skysčiu, nuvalomi nešvarumai, panaikinami drėgmės likučiai bei nusausinamas ir išblizginamas paviršius. Unikali pasisukančio korpuso sistema, leidžia greičiau išvalyti langus nei su su įprastu langų robotu.

“Deep Clean“ režimas, kad galėtumėte rūpintis rimtais nešvarumais
Pasirinkus “Deep Clean“ režimą, WINBOT X naudoja dvigubą praėjimą ir abu valymo algoritmus, skirdamas daugiau dėmesio labiausiai užterštiems langams.

Patogus vartotojui, kad būtų galima geriau valyti ir valdyti
Winbot X formos, paprastos programinės įrangos ir puikių saugos funkcijų projektavimas buvo atliktas atsižvelgiant į vieną tikslą: sukurti puikų automatinį pagalbininką, kuris bus naudojamas jūsų namuose.

WINBOT X valo ir įrėmintus ir neįrėmintus paviršius
WINBOT X yra specialiai sukurtas robotas, galintis valyti bet kurio dydžio įrėmintus ir neirėmintus langus, veidrodžius, duris ir panašius paviršius

WINBOT X pakopų valymo sistema
WINBOT X turi unikalią 4 pakopų valymo sistemą: pirmiausia priekinė valymo šluostė apipurškiama specialiu valymo tirpalu, kas nutirpina ir sugeria pirminius nešvarumus. Antra – šluostė pašalina likusį purvą. Trečia – WINBOT X sugeria visą drėgmę, o ketvirtame etape galinės šluostės suteikia tobulą blizgesį nuplautam langui.

WINBOT X navigacija
WINBOT X navigacija automatiškai nustato valomo ploto dydį, apskaičiuoja valymo greitį ir efektyvumą, o atlikus darbą grįžta į savo vietą. Jutiklių pagalba robotas nustato tokias kliūtis, kaip, pavyzdžiui, langų užraktai, durų rankenėlės ir t.t

Iki darbo pradžios – vos 3 žingsniai
Pradėti valyti su WINBOT yra taip paprasta, kaip vienas, du, trys. 1. Tiesiog papurškite šluostes specialia valymo priemone. 2. Padėkite WINBOT ant valomojo paviršiaus. 3. Įjunkite maitinimą ir paspauskite START mygtuką.

Saugu naudoti
Saugumas išlieka vienu svarbiausiu gamintojo prioritetu. Nutrūkus maitinimui Winbot toliau veiks dėka atsarginės baterijos ir praneš jums apie problemą. Dėka stipraus pritraukimo jis niekuomet nenukris nuo lango.

WINBOT X yra draugiškas aplinkai
Specialiai pritaikytos WINBOT mikropluošto valymo šluostės absorbuoja dulkes ir purvą. Šluostės yra daugkartinio naudojimo, jas paprasta nuimti ir skalbti skalbimo mašinoje ar rankiniu būdu.


__________________________________________________

Valymui atlikti reikalingas bealkoholinis langų valymo skystis, kuris į nuomos komplektaciją neįeina.
- Klientas turi grąžinti daiktą su išplautomis ir išdžiovintomis šluostėmis.
- Jeigu naudojate šį robotą pirmą kartą, pasiėmimo metu rekomenduojame pasikonsultuoti su Topo Centro darbuotoju apie roboto funkcionalumą.


__________________________________________________
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Tilžės g.109
Šiauliai

Miestas: Šiauliai

Kaina už parą: 9.00 €

Kaina už savaitę: 34.00 €


Daikto vertė: 389.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo Centras parduotuvės, Tilžės g. 109 (PC Saulės miestas), Šiauliai.

- Darbo laikas: I - VII nuo 10:00 iki 20:00.
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.