Langų valymo robotas ECOVACS WINBOT 950

PAVASARIS, visiems norisi švarių langų, sutinkate?
Jūsų langai dideli arba jų daug ir Jums nepatogu juos išvalyti?
Norite, kad kažkas už Jus tai padarytų?

Komplekte yra:
- Langų valymo robotas ECOVACS WINBOT 950
- Bevielis valdymo pultas
- Maitinimo kabelio prailgintuvas 15 metrų
- Maitinimo blokas
- Apsauga robotui (tvirtinimas prie šalia esančio lango)
- Net 6 šluostės robotui (papildomos 3 šluostės)
- Langų valymo skystis
- Servetėlė robotui

Jei bent vienas Jūsų atsakymas TAIP, tuomet mes Jums padėsime !!!
Taip, mes turime sprendimą! Langai bus valomi, o Jūs tuo metu galėsite pasimėgauti gardžia arbata ar paskaityti knygą, kuriai niekaip neatrandate laisvo laiko.

NAUJAUSIAS ECOVACS ROBOTICS gaminys WINBOT 950!!!

Jeigu bent šiek tiek domitės buitinių robotų technika, tikrai girdėjote apie inovatyvios koncepcijos šalininkę – kompaniją WINBOT, kuri prietaisų kūrimo tobulinimo procesams taiko novatoriškus sprendimus ir siekia palengvinti savo ištikimų vartotojų kasdienybę bei sužadinti naujų robotų gerbėjų smalsumą. WINBOT yra viena pirmaujančių tarptautinių organizacijų, skatinančių naujųjų technologijų plėtrą robotų industrijoje. Kompanijos pastangos įvertintos apdovanojimais – „Innovation award 2013“, „Innovations design and engineering awards 2014“, „Reddot award 2015“ ir t.t.
Akivaizdu, kad pažangi bei perspektyvi organizacija nuolat tobulina savo gaminius, todėl pagerinta „W7 Series“ ir „W8 Series“ langų plovėjų versija – „W9 Series“ yra racionalus žingsnis niekada nesibaigiančioje idealumo paieškoje.
Pristatydama „W9 Series“ kompanija reprezentavo modernų, novatoriška, tačiau taip pat ir itin praktišką langų valytoją – WINBOT W950.
Lankstumas, funkcionalumas ir produktyvumas
Robotas WINBOT W950 pasižymi universaliomis galimybės valyti bet kokio pločio, ilgio, storio ir t.t. stiklą. Sumaniam langų plovėjui nebaisus itin stambaus tūrio stiklas. Robotas geba plauti net tokius paviršius (pvz. termo langus) su kuriais nesugeba susidoroti kiti panašaus pobūdžio įrenginiai, taip pat prietaisas yra tinkamas naudoti siekiant stiklinių durų, veidrodžių ir pan. švaros. Verta paminėti, kad W950 sėkmingai veikia ne tik patalpose, bet ir lauke.
Kita unikali roboto-plovėjo savybė – „SmartMove System“ technologija, kuri užtikrina, kad įmantrus mechanizmas veiktų sistemingai, nesupainiodamas navigacijos bei valymo rėžimų. T.y. WINBOT W950 gali keliauti į reikiamą valymo vietą, kelionės metu nevykdydamas plovimo darbų. Robotas geba judėti (ir, žinoma, plauti) visomis kryptimis – pirmyn, atgal bei į šonus.
Aukštis šiam robotui taip pat nėra problema. WINBOT langų plovėjas pašalina vartotojų nerimą dėl netinkamos sunkiai pasiekiamų, aukštai esančių langų švaros. Viskas ką turi padaryti roboto šeimininkas – prispausti įrenginį prie stiklo ir spustelti įjungimo mygtuką. WINBOT W950 pats, savarankiškai, nustato paviršiaus matmenis. Moderni „Pathfinder Technology“ sistema automatiškai apskaičiuoja reikiamo valyti paviršiaus dydį bei numato darbo greitį. Tuomet pasirenkamas našiausius rezultatus garantuojantis valymo kelias. Baigęs savo veiklą robotas grįžta į „išvykimo stotelę“, t.y. ten, kur pradėjo plovimo procesą. Taigi neverta jaudintis, kad robotas užstrigs nepasiekiamoje vietoje. Beje, integruoti itin jautrūs optiniai jutikliai užtikrina, kad W950 kelyje išvengtų visų kliūčių, tokių kaip skląsčiai, durų rankenos ir pan.
Išskirtinis 4 pakopų valymas
Vytautas

Vytautas

Prisijungęs: prieš 4 val.
Vid. atrašo per 28 minutes
Atsako į 97% žinučių
Atsiliepimai: 138 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 9.00 €

Kaina už savaitę: 50.00 €

Kaina už mėnesį: 150.00 €


Daikto vertė: 350.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Nuomojame mažiausiai 2 parom. Pirmos paros kaina tik 9 Eur, savaitgaliais ir švenčių dienomis (1 paros kaina- 10 Eur) (pentadienis, šeštadienis , sekmadienis) 20 Eur.
AKCIJA: Kaina savaitei tik 50 Eur (Tik 7,15 Eur - parai)
Galime pademontruoti kaip naudotis robotu ir paaiškinti kaip jis veikia.
ROBOTAS yra naujausias gaminys !!! .
Pridedame langų valiklį ir net 6 (ne tris) daukartines serveteles robotui.

Užstatas: 100.00 €

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.