Canon RF 24-70mm f 2.8L IS USM

Išrašomos sąskaitos faktūros

Patobulintas darbinis - dažno naudojimo priartinimas, „Canon RF 24–70 mm f / 2,8L IS USM“ yra universalus plačiakampis objektyvas, pasižymintis ryškiu, patobulintu ir intuityviu dizainu. Pastovi f / 2,8 maksimali diafragma tinka darbui sunkiomis apšvietimo sąlygomis ir taip pat leidžia geriau valdyti lauko gylį. Į optinį dizainą įtraukta daugybė asferinių ir ypač žemų dispersijos elementų, kurie žymiai sumažina įvairių aberracijų padidinimo diapazoną, kad būtų ryškūs ir aiškūs vaizdai. Taip pat pritaikyta oro sferos danga, skirta slopinti "flare" ir "ghosting" dirbant esant stipriam apšvietimui.

Profesionalų lygio 24–70 mm artinantis objektyvas, kartu su RF 15–35 mm ir RF 70–200 mm priklausantis naujai būtinųjų objektyvų trejybei. Našumui skirtas RF 24–70 mm objektyvas turi greitai veikiančią diafragmą, vaizdo stabilizatorių ir tyliai fokusuojantį „Nano USM“ variklį.

GREITAS IR RYŠKUS – IDEALUS VISO KADRO BEVEIDRODINIS STANDARTINIS ARTINANTIS OBJEKTYVAS PROFESIONALAMS
Pagerinkite savo viso kadro beveidrodines fotografijas su šiuo lūkesčius pranokstančiu 24–70 mm artinančiu objektyvu. Puikus optinės inžinerijos pavyzdys – greita f/2.8 maksimali diafragma ir 5 padalų vaizdo stabilizavimas padeda kurti bet kokiomis sąlygomis.

24-70 rf

GREITAS IR UNIVERSALUS
Kurkite nuostabiai detalias nuotraukas, naudodamiesi šiuo greitu ir ryškiu f/2.8 artinančiu objektyvu su dinaminiu 24–70 mm nuotoliu ir 5 padalų vaizdo stabilizatoriumi

JAUTRUS IR TIKSLUS
„Nano USM“ variklis užtikrina greitą, tylų ir neįtikėtinai sklandų automatinį fokusavimą, todėl puikiai tinka ne tik fotografuoti, bet ir filmuoti

IŠSKIRTINĖ OPTINĖ KOKYBĖ
Trys lieto stiklo asferiniai ir trys UD objektyvo elementai, pažangi optinė danga ir 9 menčių diafragma, kad jūsų fotografijos būtų aukštesnio standarto.

Gamintojas: Canon

Simonas

Simonas

Prisijungęs: prieš 2 val.
Vid. atrašo per 11 minučių
Atsako į 92% žinučių
Atsiliepimai: 163 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 30.00 €

Kaina už savaitę: 115.00 €

Kaina už mėnesį: 240.00 €


Daikto vertė: 2600.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.