Panasonic LUMIX G Vario 45-200mm

Panasonic LUMIX G Vario 45-200mm f/4-5.6 II Power O.I.S. (H-FSA45200)

Universalumas visame artinimo diapazone

Paprastas ir įvairiapusis keičiamo židinio nuotolio teleobjektyvas – būtina jūsų įrangos dalis. Nustatykite 45 mm (35 mm fotoaparato atitikmuo: 90 mm) fotografuodami įspūdingus stambaus plano vaizdus. Galingesniam artinimui nustatykite 200 mm (35 mm fotoaparato atitikmuo: 400 mm). Šis keičiamo židinio nuotolio objektyvas suteikia galimybę keisti fotografavimo būdą pagal objektą ir kūrybinius sumanymus. Taip pat jis užtikrina gerai subalansuotą įvairių aberacijų koregavimą ir puikią vaizdo kokybę.

POWER O.I.S. – ypač ryškios nuotraukos.

Fotografuokite be rūpesčių ir įamžinkite netikėtus kadrus. Objektyve integruota optinio vaizdo stabilizavimo (angl. O.I.S.) technologija užtikrina, kad nuotraukos atrodytų puikiai ir visas vaizdas būtų ryškių ir neišsiliejusių kontūrų.

Papildydama itin populiarius MEGA O.I.S objektyvus, ši pažangi technologija iškart kompensuoja net smarkų fotoaparato drebėjimą ir virpesius, kurių gali atsirasti fotografuojant. Todėl tikroviškus siužetus galima fotografuoti net be trikojo. Galiausiai belieka tik mėgautis rezultatu – nuostabiai ryškiomis nuotraukomis.

Vaizdo kokybės palaikymas – tai viskas, ko reikia filmuojant su LUMIX fotoaparatu. Jis ne tik sklandžiai pakeičia diafragmos nuostatas, kad nebūtų staigių ekspozicijos šuolių, bet ir tyliai veikia, kad geriau užfiksuotų siužeto garsus. Be to, neįtikėtinai efektyvus šio objektyvo AF leidžia įrašyti kokybiškus 4K vaizdo įrašus, kai tikslus fokusavimas yra labai svarbus.

Atsparumas tiškalams ir dulkėms – daugiau galimybių kūrybai

Stokite akis į akį su stichijomis – jums nebaisus beveik joks oras ar fotografavimo vieta. Šis objektyvas turi tiškalams ir dulkėms atsparią konstrukciją*, kuri yra pakankamai tvirta, kad atlaikytų netgi negailestingas lauko sąlygas. Viduje esanti objektyvų sistema yra apsaugota nuo smėlio, lietaus ir kito išorės poveikio, todėl tobulai tinka fotografuoti sudėtingomis sąlygomis. Dabar jau niekas netrukdo kūrybiškai fotografuoti gamtą ar kraštovaizdžius.

* Objektyvas palaiko šią funkciją naudojant jį su vandens lašams, dulkėms LUMIX fotoaparatais. Atsparumas vandens lašams – papildomas objektyvo apsaugos lygis, užtikrinantis apsauga nuo nedidelio drėgmės, vandens arba dulkių kiekio. Atsparumas vandens lašams negarantuoja, kad pavyks išvengti pažeidimų, jei įvyktų tiesioginis objektyvo kontaktas su vandeniu.

16 elementų 13 grupių:
– 3 Extra-Low Dispersion lęšiai
Extra-Low Dispersion (angl. ED) lęšiai ištaiso chromatinę aberaciją, perteikdami ryškius, didelio kontrasto vaizdus su ryškiomis spalvomis per visą jų plotį.

MTF diagrama
Objektyvuose, kurie gali kompensuoti iškraipymą, MTF horizontalioji ašis rodo atstumą nuo pakoreguoto vaizdo centro.

Gamintojas: Kiti

Andrius

Andrius

Prisijungęs: prieš 1 d.
Vid. atrašo per 58 minutes
Atsako į 85% žinučių
Atsiliepimai: 6 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 15.00 €

Kaina už savaitę: 40.00 €

Kaina už mėnesį: 120.00 €


Daikto vertė: 400.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Užstatas: 50.00 €

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.