Sony FE 24–70 mm F2.8 GM II

Išnuomoju: Sony FE 24–70 mm F2.8 GM II
išrašomos sąskaitos faktūros

-------------------------------------------------
PUIKIAI TINKA SU:
- Sony A7S III;
- Sony A7 III;
- Sony A7R III;
- Sony A7 IV;

Sony FE 24–70 mm f/2.8 GM II yra ne tik mažesnis ir lengvesnis nei ankstesnės kartos, jame taip pat yra įvairių optinių, fokusavimo ir valdymo patobulinimų, skirtų tiek nuotraukoms, tiek filmavimui.

G MASTER VAIZDO KOKYBĖ
Šio priartinimo optika, sukurta taip, kad galėtų konkuruoti su pirmaujančiais, buvo atnaujinta, kad būtų užtikrinta dar didesnė skiriamoji geba, aiškumas ir „bokeh“ kokybė.

- Ryški f/2.8 pastovi diafragma leidžia vartotojams fotografuoti esant silpnam apšvietimui ir esant nedideliam lauko gyliui.
- Du ED (ypač mažos dispersijos) ir du Super ED elementai efektyviai slopina chromatines aberacijas ir spalvų pakraščius, kad būtų aiškesnis ir spalvos.
- Penki asferiniai elementai, įskaitant du kraštutinius asferinius elementus (XA), sumažina sferines aberacijas, iškraipymus ir taip pat sumažina „onion ring“ bokeh.
- „Nano AR Coating II“ valdo blyksnius ir dubliavimą, palaikydama naują optinį dizainą, kuris sumažina vidinius atspindžius.
- 11 ašmenų diafragmos diafragma padeda sukurti sklandų, apskritą „bokeh“ efektą visais diafragmos nustatymais.GREITESNIS AF IR SLANKIOJO FOKUSAVIMO MECHANIZMAS
Greitesnis fokusavimo našumas, patobulintas fotografavimas iš arti ir patobulintas valdymas – visa tai perkurtos fokusavimo sistemos pranašumai.

- Keturi XD (ypatingai dinamiški) linijiniai varikliai padeda žymiai pagerinti fokusavimo našumą, palyginti su pirmtako DDSSM sistema, įskaitant greitesnį, tylesnį ir tikslesnį AF, kuris idealiai tinka tiek nuotraukoms, tiek kadrams.
- Greitesnis AF reiškia patobulintą fokusavimą dirbant su greitai judančiais objektais; palaikymas galimas fotografuojant iki 30 kadrų per sekundę greičiu, pilnas AF išlaikomas net ir sustojus, o židinio sekimas galimas net pakeitus priartinimo padėtį.
- Plaukiojantis fokusavimo mechanizmas padeda išlaikyti vaizdo kokybę visame fokusavimo diapazone, o tai ypač svarbu turint omenyje įspūdingą šio objektyvo veikimą stambaus plano: minimalus 8,3 colio fokusavimo atstumas 24 mm padėtyje arba 11,8 colio 70 mm padėtyje ir maksimalus padidinimas 0,32 x 70 mm padėtyje.
- Vidinis fokusavimo dizainas užtikrina greitesnį, labiau reaguojantį fokusavimą ir išlaiko bendrą objektyvo ilgį veikimo metu.


PATOBULINTOS VALDYMO IR VAIZDO GALIMYBĖS
Kaip fotoaparato dizainas tapo patrauklus tiek fotografams, tiek vaizdo įrašams, šis objektyvas taip pat buvo atnaujintas su serija ir atributais, kurie atitinka vaizdo įrašų fotografų poreikius.

- Židinio „kvėpavimas“, fokusavimo poslinkis ir ašinis poslinkis priartinimo metu buvo sumažintas, kad būtų išvengta nepageidaujamų judesių ir matymo kampo svyravimų, kad įrašymo metu kompozicija būtų tikslesnė.
- Palaiko kvėpavimo kompensavimo funkciją tam tikrose kino linijos ir alfa kamerose.
- XD linijiniai varikliai taip pat yra ypač tylūs, kad būtų galima geriau naudoti AF filmuojant.
- Linear Response MF suteikia natūralų, intuityvų rankinį fokusavimo valdymą.
- Rankinis diafragmos žiedas gali būti nuimamas, kad veiktų tyliai, o priartinimo glotnumą galima reguliuoti atsižvelgiant į norimą sukimo momentą.KOMPAKTIŠKAS, LENGVAS IR TVIRTAS DIZAINAS
Tarp mažiausių ir lengviausių standartinių f/2.8 priartinimų, šis objektyvas nepraranda savo profesionalių savybių ir taip pat išlieka atsparus oro sąlygoms, gali būti naudojamas sudėtingomis darbo sąlygomis.

- Maždaug 22 % lengvesnis ir 18 % mažesnis nei jo pirmtakas, šis priartinimo objektyvas yra labai nešiojamas ir universalus pasirinkimas įvairioms fotografavimo programoms.
- Dabar pritaikykite rankinį diafragmos žiedą, kuris leidžia ekspozicijos valdymą. Šį žiedą galima atsegti, kad rainelė būtų traukiama sklandžiai ir tyliai, arba jį galima užfiksuoti „A“ padėtyje, kad būtų galima perjungti fotoaparato diafragmą.
- Du programuojami fokusavimo mygtukai ir fokusavimo režimo jungiklis intuityviam fokusavimo valdymui.
- Mastelio keitimo glotnumo jungiklis, skirtas perjungti tarp sklandaus ir griežto priartinimo žiedo sukimo momento.
- Hibridinėje konstrukcijoje naudojami tiek metaliniai, tiek plastikiniai komponentai, siekiant maksimaliai padidinti patvarumą ir mažo svorio dizainą.
- Dulkėms ir drėgmei atsparus dizainas apima gumines tarpines prie kiekvienos siūlės ir guminį žiedą, sandarinantį objektyvo laikiklį, kad būtų užtikrintas naudojimas dirbant nepalankiomis oro sąlygomis.
- Priekinis objektyvo elementas turi fluoro dangą, kuri atstumia vandenį, riebalus ir kitus teršalus ir palengvina objektyvo valymą.
- Pridedamas objektyvo gaubtas turi fiksavimo mygtuką ir filtro langelį, kad būtų lengviau reguliuoti besisukančius filtrus (pvz., poliarizatorius, kintamus ND).

Gamintojas: Sony

Simonas

Simonas

Prisijungęs: prieš 3 val.
Vid. atrašo per 13 minučių
Atsako į 93% žinučių
Atsiliepimai: 170 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 30.00 €

Kaina už savaitę: 100.00 €

Kaina už mėnesį: 300.00 €


Daikto vertė: 2400.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.