Projektorius BENQ MU641

Ryškus skaidrumas šviesiose, vidutinio dydžio konferencijų salėse

Didelis 4000 liumenų ryškumas sukuria jaukią atmosferą, skatinančią diskusijas, bendradarbiavimą ir pastabas ryškiai apšviestose didesnėse posėdžių salėse, kuriose gali susirinkti iki 20 dalyvių. Didelis skaistis leidžia net toliau sėdintiems dalyviams aiškiai matyti skaidres, padidina nuotraukų ir vaizdo įrašų spalvų ir vaizdo kokybę, taip pat paryškina tekstą ir smulkias detales.

Didelis kontrastas aiškiam tekstui

Pažangiu, pramonėje pirmaujančiu kontrastu ir pikselių užpildymo koeficientu pasižymintys „BenQ“ projektoriai atkuria tikrąsias juodas spalvas ir neprilygstamą skaitomumą, aiškiai apibrėždami kiekvieną simbolį, grafinį vaizdą ar diagramą.

Neprilygstamas WUXGA, skirtas didelio tankio turiniui

Su WUXGA (1920 x 1200) grynąja skiriamąja geba ir padidinta 16:10 formato proporcija, „BenQ“ verslo projektoriai profesionalių pristatymų metu pateikia subtilias detales, išsiskiria itin dideliu skaitomumu ir didesniu vaizdo įrašų pajėgumu, su galimybe tiksliai rodyti įvairius pirminius formatus, pvz., XGA, WXGA, visą HD, WUXGA.

Pristatymas naudojant infografinį režimą

Infografikai tampant vis populiaresnei įmonių pristatymų metu, MU641 įgalina didesnį spalvų ir pereinamų atspalvių ryškumą; todėl infografinis režimas užtikrina daugiau prisotintą ir gyvą spalvų efektyvumą, nei pristatymo režimas.

MHL jungiamumas

MHL jungiamumas leidžia „Android“ išmaniuosiuose prietaisuose esančius dokumentus, nuotraukas, vaizdo įrašus ar bet kokį kitą turinį perduoti per MHL kabelį, kad būtų galima dalytis idėjomis ir pristatymais tuo pačiu metu įkraunant mobilųjį įrenginį. Be to, MHL gali suderinti belaidžius aparatinius saugumo raktus, tokius kaip „QCast“, skirtus belaidžiams pristatymams be papildomų USB maitinimo kabelių.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Jonavos g. 60 (PC RIVER MALL)
Kaunas
Prisijungęs: prieš 6 d.
Vid. atrašo per 4 valandas
Atsiliepimai: 1 0

Miestas: Kaunas

Kaina už parą: 14.00 €

Kaina už savaitę: 51.00 €

Kaina už mėnesį: 69.00 €


Daikto vertė: 508.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Jonavos g. 60 (PC RIVER MALL), Kaunas.

- Darbo laikas: I - VII nuo 10:00 iki 20:00
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.