Kepsninė BIG GREEN EGG

Universalioji Big Green Egg MEDIUM kepsninė turi visų kitų modelių privalumus, ji yra tokia didelė, kad joje telpa net ketaus katilas, o su CovEGGtor pavirsta į orkaitę, kurioje galėsite gaminti net ir žemoje temperatūroje. Su kepsninės keraminiu picos akmeniu galėsite pagaminti ir visus vaišinti gardžiausiomis picomis bei duona.
MEDIUM turi 38cm skersmens groteles, kurios prided kepsninei universalumo. Ši kepsninė yra pakanamai didelė, kad joje vienu metu maistą galėtumėte gaminti net 6-7 žmonių grupei. Kepsninėje telpa apie 4-6kg mėsos, kurią joje galite kepti, rūkinti arba troškinti.
Prie kepsninės galima pridėti medines šonines letynas, kurios yra ne tik patogios, bet ir papuoš jūsų kepsninę. Kepsninę itin lengva perkelti jei turėsite jai piritaikytą rankeną.
Su tinkamais priedais ši kepsninė gali tapti puikia rūkykla arba orkaite, o jūs galėsite savo kulinariniais šedevrais stebinti savo šeimos narius ir draugus!
Big Green Egg aukščiausios kokybės komado kepsninės yra sukurtos tikriems maisto mylėtojams. Kepsninės yra pagamintos iš NASA patobulintos keramikos, kuri suteikia patiekalams nuostabų skonį. Su jomis jūs galėsite kepti, rūkyti, virti garuose bei gaminti net ir žemoje temperatūroje, todėl kiekvienas jūsų patiekalas bus unikalaus skonio ir jūs visuomet galėsite stebinti artimuosius savo kulinariniais šedevrais.
Visų modelių Big Green Egg keramikinės kepsninės pasižymi išskirtinėmis savybėmis: dėl pažangių izoliacinių savybių jos geriau sulaiko šilumą ir mažiau jos spinduliuoja į išorę, todėl yra ekonomiškesnės bei našesnės, o mėsa iškepta jose yra sultingesnė ir minkštesnė. Su šiais keramikiniais griliais yra lengviau tiksliai kontroliuoti temperatūrą, nesvarbu, ar keptumėte kiaulienos kumpį žemoje temperatūroje ar čirškintumėte kepsnį ant grotelių. Taip pat Big Green Egg kepsnines labai lengva paversti lauko orkaitėmis ar rūkyklomis, pasitelkus papildomus priedus.
Komplekte:
Kepsninė, stalinis stovas, ketaus grotelės, ketaus grotelių laikiklis, nerūdijančio plieno grotelės, laikiklis paukštienai, Conveggtor laikiklis, žarsteklis, dangtis.
Jurgis

Jurgis

Prisijungęs: 2021-04-01
Vid. atrašo per 1 valandą
Atsako į 27% žinučių
Atsiliepimai: 5 0

Miestas: Kaunas

Kaina už parą: 28.00 €

Kaina už savaitę: 100.00 €

Kaina už mėnesį: 300.00 €


Daikto vertė: 1200.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.