Dead of Winter: The Long Night

Jeigu nuomojatės kelis žaidimus vienu kartu, taikome nuolaidą.

„Dead of Winter: The Long Night“ yra „Dead of Winter: A Crossroads Game” žaidimo patobulinta versija. Šis žaidimas jus nukels į „Raxxon“ miestelį kuriame anksčiau buvo atliekami siaubingi eksperimentai su ląstelėmis. Vieno iš bandymų rezultatas buvo ląstelių mutacija, verčianti jas valgyti viena kitas. Per nelaimingą atsitikimą, tos ląstelės pateko į vieno iš mokslininkų organizmą ir mokslininkas, užsikrėtęs šiuo virusu virto kitus žmones valgančiu ir virusą platinančiu zombiu. Dėl agresyvaus elgesio skatinimo, ši mutacija pradėjo plisti kaip virusas ir labai greitai visi miestelio gyventojai pavirs į zombiais, jei jums nepavyks sukontroliuoti šio nesėkmingo eksperimento pasekmių.
Kaip ir originalusis „Dead of Winter“, šiame žaidime žaidėjai valdys nedidelę grupę išgyvenusiųjų šiame kraupiame zombių pasaulyje. Kiekvieno ėjimo metu, žaidėjai, mesdami kauliukus nulemia kaip kokybiškai ir kokius veiksmus galės atlikti jų valdomi veikėjai. Norėdami išlaikyti koloniją turėsite pasirūpinti maistu, degalais, vandeniu ir kitais būtinais išgyvenimui įrankiais. Tuo pačiu turite nepamiršti, kad už kiekvieno kampo tyko alkanas ir piktas zombis, tik ir siekiantis jus užkrėsti ir sunaikinti visą koloniją.
Žaidimas nukels žaidėjus į naujas išlikusių žmonių kolonijos vietas, kur susivienysite su naujais veikėjais ir kartu kovosite su naujais priešais. Ar ištversite zombių puolimus? Ar esate pasiryžę drąsiai tyrinėti ir atskleisti „Raxxon“ vaistinių paslaptis, kad galėtum atrasti galingesnius ginklus, bet taip pat į laisvę paleisti ir stipresnius priešus? O gal pasirinksite kitokį kelią? Galbūt bandysite tobulinti savo koloniją, kad jai būtų lengviau atsilaikyti prieš zombius? Tai tik keli iš klausimų kuriuos jums reikės apgalvoti šiame naujame žaidime.

Žaidėjų skaičius: 2-5
Galutinė kaina:0
0 d. 0
Paslaugos komisinis 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
Silvestras

Silvestras

Prisijungęs: prieš 20 val.
Vid. atrašo per 43 minutes
Atsako į 77% žinučių
Atsiliepimai: 1 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 4.00 €

Kaina už savaitę: 15.00 €


Daikto vertė: 70.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Užstatas: 40.00 €

Reklama

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.