Palapinė burbulas

Palapinė burbulas – tai nauja galimybė priartėti dar arčiau gamtos, pasigrožėti ja ir praleisti naktį po žvaigždėtu dangumi. Nors atrodytų Jūsų ir dangaus niekas neskiria, tuo pat metu Jūs būsite apsaugoti nuo saulės spindulių žalos (yra ultravioletinių spindulių filtras) bei lietaus, kuris, kaip bebūtų gaila, lietuviškos vasaros metu gana dažnai sutinkamas, o kur dar kraugeriai uodai...

Palapinė burbulas yra ypatinga tuo, kad tai unikalus sprendimas norintiems praleisti naktį tikroje gamtoje. Skirtingai nei nakvynė įprastoje palapinėje, leidžiant naktį palapinėje burbule galima matyti žvaigždes, nuo vėjo siūbuojančias medžių viršūnes ar praskrendančius paukščius,t odėl tai suteikia daug daugiau romantikos bei leidžia iš arčiau pajusti ir pamatyti, kokia yra gamta, kas joje vyksta ne tik dieną, bet ir nakties metu.

Palapinė – burbulas yra labai lengvai surenkama, o medžiaga, iš kurios ji pagaminta – tvirta, todėl naktį būsite tikri, kad dėl lietaus ar kitų priežasčių staiga neįgrius palapinės stogas. Burbulo formą palaiko specialūs oro pūstuvai, kurie dirba itin tyliai, tad Jums nemaišys kolonos ar kitos nepatogios konstrukcijos, galėsite mėgautis visu palapinės plotu. Be to, rekomenduojama palapinėje šnabždėtis, kadangi čia garsas sklinda net kelis kartus garsiau. Tai padės sukurti dar didesnę romantiką – juk šnabždėjimas yra vienas iš romantiško vakaro elementų.

Norintiems pajusti gamtą, išmėginti naują nakvynės būdą – palapinė burbulas gamtos apsuptyje yra nuostabus variantas jaunavedžiams ar įsimylėjeliams kurie tiesiog nori susilieti su gamta, šią paslaugą siūlome jau dabar!Kaina parai – 200 Eur,- (690,56 Lt,-)

Kaina savaitgaliui – 230 Eur,- (794,14 Lt,-)
Palioku

Palioku

Prisijungęs: prieš 1 d.
Vid. atrašo per 51 minutę
Atsako į 76% žinučių
Atsiliepimai: 14 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 200.00 €


Daikto vertė: 2000.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.