Išmanusis treniruoklis dviračiui TACX Fl

atikimas, tikslus ir nuoseklus galios matavimas yra pagrindinis dalykas siekiant stebėti savo našumą ir pažangą. Būtent tam yra sukurtas Flux S smart, kuris tiksliai matuoja jūsų galią turėdamas vos iki 3% nuokrypį.

Flow Smart sklandžiai jungiasi su populiariausiomis treniruočių programėlėmis, kad sukurtų geresnę treniruočių patirtį patalpose. Lengvai prisijunkite prie dviračių programėlių, tokių kaip Zwift, Tacx ir Trainerroad.

Išmani šio dviračių treniruoklio elektronika leidžia treniruotis atskirai, be jokios programinės įrangos. Ji eina pagal laipsnišką galios kreivę, todėl pasipriešinimas palaipsniui didės, kai važiuosite greičiau, tiksliai atkartodamas važiavimą lygiu keliu.
Sklandus važiavimo pojūtis yra būtina sąlyga pamėgdžioti važiavimo lauke patirtį, o FLUX S esantis didelis, 7 kg., smagratis tai užtikrina. Taip pat treniruoklis gali imituoti iki 10% įkalnes.

Šis treniruoklis dviračiui sukurtas taip, kad atlaikytų intensyviausias treniruotes. Didelis plotas užtikrina maksimalų stabilumą, o patvarios medžiagos suteikia kokybę, kurios tikitės. Konstrukcija sudėliota taip, kad vibracijos ir triukšmo lygis būtų kuo mažesnis.Tyrinėkite pasaulį, naudodamiesi aukštos kokybės filmais ir GPS treniruotėmis, metant iššūkį draugams. Efektyviai treniruokitės naudodami struktūrinius treniruočių planus. Analizuokite savo duomenis, eksportuokite savo veiklą į „Strava“ ir pasinaudokite daugybe kitų funkcijų.
TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Savanorių pr. 206A
Kaunas
Prisijungęs: ~1h
Vid. atrašo per 3 valandas
Atsiliepimai: 12 8

Miestas: Kaunas

Kaina už parą: 10.00 €

Kaina už savaitę: 50.00 €

Kaina už mėnesį: 100.00 €


Daikto vertė: 689.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Savanorių pr. 206A, Kaunas.

- Darbo laikas: I - V nuo 10:00 iki 20:00, VI nuo 10:00 iki 19:00, VII nuo 10:00 iki 18:00.
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Užstatas: 100.00 €

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.