Šaudymas iš lankų

Šaudymas iš lanko – tai sporto šaka, kurios pagrindiniai įrankiai yra lankas ir strėlės. Lankas naudojamas šaudyti strėles į taikinius: tiek stacionarius, tiek judančius, priklausomai nuo šaudymo rūšies.

Kada ir kur atsirado pirmas lankas, mokslininkai nesutaria iki šiol. Tvirtinama, kad jis buvo išrastas akmens amžiuje, vėliau paplito visame pasaulyje kaip medžioklinis bei kovinis ginklas. Tik parakinio šaunamo ginklo atsiradimas pradėjo pakeisti lanką, kaip kovos priemonę. Tačiau dar ilgą laiką lankas gerose, patyrusiose rankose buvo pavojingesnis už šautuvą. Bėgant laikui šaudymas iš lanko išliko kaip sporto šaka, medžioklės būdas bei laisvalaikio pramoga.

Sportinio šaudymo iš lanko istorija prasideda nuo 1900 metų, kai ši sporto šaka buvo įtraukta į vasaros olimpinių žaidynių programą. Tai yra precizinė sporto šaka, žinoma ir kultivuojama visame pasaulyje. Jos modernumą parodo tiek pats inventorius, tiek įvairios priemonės naudojamos treniruočių ir varžybų procese. Šaudymas iš lanko ugdo bei lavina įvairias žmogaus fizines bei psichologines savybes:

• Padeda susikaupti ir didina psichologinį stabilumą. Koncentracija, savo minčių bei kūno valdymas – būtini dalykai šaudyme iš lanko;
• Stiprina nugaros raumenis ir visą viršutinę kūno dalį bei palaiko bendrą fizinę formą. Nuolat kartojami judesiai, t.y. lanko pakėlimas ir tempimas, stiprina rankas ir pečių juostą, o įtempus lanką į darbą įsijungia ir didelė dalis nugaros raumenų. Be abejo, lankininkai dar ir daug vaikšto: įprastose šaudymo iš lanko varžybose jie nueina apie 6 – 10 kilometrų;
• Moko įveikti stresines situacijas. Šaudant iš lanko labai svarbu išlikti ramiam ir tiksliai atlikti veiksmus esant spaudimui iš šalies. Tinkamai ugdant šią savybę ji pravers ir kasdieniame gyvenime.
Palioku

Palioku

Prisijungęs: prieš 3 d.
Vid. atrašo per 16 valandų
Atsako į 24% žinučių
Atsiliepimai: 14 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 60.00 €


Daikto vertė: 400.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Sandorio pastabos:
Renginio kaina: nuo 180 Eur,
Renginio metu prie lankų komplekto stovi operatorius kuris pasirūpina pramogos sklandumu ir saugumu.

Kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir pramogos trukmės.

Šaudymo lankais rinkinio kaina* - 60 Eur,
*Rinkinį sudaro vienas lankas, 6 strėlės , rankos apsauga ir taikinys.
Neperšaunamo tinklo nuoma - 29 Eur,

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.