Žaidimas PS4 FIFA 19

Žaisk klubo futbolo viršūnę įvairiuose "FIFA 19" režimuose su oficialiu rungtynių pristatymu, turtingo turnyro patirtimi, įskaitant UEFA Čempionų lygą, Europos lyga ir "Super taurę", ir visiškai naują komentarų komandą Dereke Rae ir Lee Dixon. "UEFA" čempionų lygos, "Europa" lyga ir "Super taurė" išgyvena per "EA SPORTS FIFA 19" patirtį. Nuo "The Journey: Champions" persekiojamo titulo - "FIFA 19 Ultimate Team" atnaujinamų turinio atnaujinimų iki autentiškumo "Kick Off" ir "Career Mode" Visiems naujiems savarankiškiems Čempionų lygos režimams jūs galite pajusti didžiausią klubų futbolo varžybas pasaulyje, nesvarbu, kur žaidžiate "FIFA 19".

Nuo taktikos iki kiekvieno techninio prisilietimo, "Control The Pitch" kiekvieną akimirką su naujais žaidimo funkcijomis "EA SPORTS FIFA 19". Naujoji "Active Touch" sistema leidžia geriau kontroliuoti, "Dynamic Tactics" leidžia kurti gilesnes ir labiau prieinamas komandas, 50/50 "Battles" Padidinti fiziškumą ir daugiau įgūdžių ieškant laisvų rutulių, "Timefinis Apdaila" padidina vartotojo valdymą, o "Real Player Motion Technology" evoliucija ir toliau gerina žaidėjų asmenybę realiu ir autentišku animacija.

Tipas: Playstation priedai/žaidimai

TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Dariaus ir Girėno g. 3A
Marijampolė

Miestas: Marijampolė

Kaina už parą: 2.00 €

Kaina už savaitę: 2.00 €


Daikto vertė: 30.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikės atsiimti iš Topo Centras parduotuvės, Dariaus ir Girėno g. 3A (PC Norfa XL), Marijampolė.

- Darbo laikas: I-VI nuo 10:00 iki 19:00, VII nuo 10:00 iki 17:00.
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Užstatas: 10.00 €

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.