Sony Playstation 4 PS4 Nuoma Vilnius

Nuomoju Sony Playstation 4 (PS4) konsolę Vilniuje. Komplekte yra: vienas bevielis pultelis, pultelio pakrovimo laidas, HDMI ir maitinimo kabeliai bei 6 žaidimai:
Watch Dogs 2
Rise of Tomb Raider
The Witcher 3
Uncharted 4: A Thief's End
Resident evil 7 biohazard
Grand Theft Auto V

1. Watch Dogs 2
Žaidimo metu esate jaunaisis hakeris Marcusas Holloway, gyvenantis technologijų revoliucijos gimtinėje - San Francisko įlankos srityje. Bendradarbiaujate su pagarsėjusia įsilaužėlių grupe „Dedsec“, kad įvykdytumėte didžiausią įsilaužimą istorijoje; jums reikia nuhakinti „ctOS 2.0“ - invazinę operacinę sistemą, kurią nusikalstamos grupuotes naudoja masiškai stebėti ir manipuliuoti piliečiais.
2. Rise of Tomb Raider
Žaidime toliau tęsiama jaunos anglų archeologės Laros Kroft nuotykių istorija po 2013 m. žaidimo „Tomb Raider“. Žaidimo veiksmas vyksta Sibire, kur Lara kovoja mistinio nemirtingumo artefakto paieškose su slapta organizacija „Trinity“.
3. The Witcher 3
„Raganius: laukinė medžioklė“ - tai istorija paremtas atvirojo pasaulio RPG, sukurtas vizualiai stulbinančioje fantazijos visatoje, kurioje kupina įvairių pasirinkimų bei likimo posukių. Žaidime „Raganius“ vaidinate profesionalų monstrų medžiotoją Geraltą iš Rivijos, kuriam pavesta surasti pranašysčių vaiką didžiuliame atvirame pasaulyje, kuriame gausu prekybinių miestų, piratų salų, pavojingų kalnų perėjų ir užmirštų ir netyrinėtų urvų.
4. Uncharted 4: A Thief's End
Žaidime pasakojama patyrusio nuotykių ir lobių ieškotojo Neiteno Dreiko istorija, pradėta ankstesniuose „Uncharted“ serijos žaidimuose.
Žaidime didelę dalį užima Neiteno laipiojimai naudojantis įvairiomis sienų atbrailomis, skersiniais ir pan., šokinėjimas naudojantis lynu, sėlinimas ir priedangų naudojimas, bei tiesioginės kovos su priešininkais šaudant. Sprendžiami nesudėtingi galvosūkiai ir renkami išslapstyti trofėjai. Žaidime yra kelių žaidėjų kovos, susiskirsčius tarpusavyje į du būrius, scenarijus.
5. Resident evil 7 biohazard
Resident Evil 7: biohazard“ yra vieno žaidėjo žaidžiamas žaidimas. Žaidėjo valdomas herojus Itanas atvyksta į pietinės JAV Luizianos valstijos nuošalią sodybą miške, į kurią jis buvo iškviestas netikėta žinute iš prieš trejus metus dingusios ir žuvusia laikytos žmonos Mijos. Prie sodybos jis užtinka apleistą mikroautobusą ir užtvertą teritoriją. Patekęs į sodybą Itanas name randa Miją, ir ji netikėtai jį užpuola. Nuošalios sodybos pastatuose jis turi susikauti su sodyboje šeimininkaujančia Beikerių šeimynėle, kurios narių nužudyti neįmanoma, nes jų kūnai regeneruojasi. Taip pat sodyboje pasitaiko neaiškios kilmės monstrų, pavojingų mutavusių vabzdžių. Herojaus misija yra išsigelbėti iš sodybos kartu išgelbstint žmoną Miją ir Zoję Beiker, kuri jam padeda. Žaidimo eigoje sprendžiami galvosūkiai, kaip patekti į įvairias patalpas, ir randami vis galingesni ginklai. Rasdamas įvairius objektus herojus gali pasitobulinti ginklus, sumeistruoti efektyvesnius šovinius ir pasigaminti gydymo priemonių porcijas. Žaidimo priešistorės įvykiai atskleidžiami randamuose užrašuose ir videokasetėse.
6. Grand Theft Auto V
Šis žaidimas yra trečias pasaulyje pagal išlestų kopijų tiražą. Šio žaidimo gerbėju armija apima visą pasaulį. Pirma kartą „GTA“ žaidimų serijos istorijoje, naujoji dalis turi 3 pagrindinius veikėjus: Maiklą (Michael), Frankliną (Franklin) ir Trevorą (Trevor). Žaidimo eigoje tenka žaisti su kiekvienu iš jų, o kai kurias misijas teks atlikti žaidžiant visais trimis. Žaidimo istorija turi 69 privalomas misijas. Žaidimo eigoje vykdant misijas nuo žaidėjo pasirinkimų atitinkamai keisis istorijos linkmė, užmokesčio dydis. Žaidime yra galimybė peržaisti kiekvieną misiją iš naujo, taip gerinant savo rezultatus.


Paros nuomos kaina 7 eurai. Savaitės kaina 30 eurų,

Konsolės atsiėmimas ir grąžinimas: LInkmenų g. Vilniuje.

Tipas: Playstation

Galutinė kaina:0
0 d. 0
Paslaugos komisinis 0
Nuolaida 0
Iš viso: 0
Žanas

Žanas

Prisijungęs: prieš 2 d.
Vid. atrašo per 13 minučių
Atsako į 100% žinučių
Atsiliepimai: 4 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 7.00 €

Kaina už savaitę: 30.00 €

Kaina už mėnesį: 90.00 €


Daikto vertė: 300.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Sąskaita faktūra neišrašoma arba išrašoma ne visai sumai

Užstatas: 30.00 €

Reklama

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.