VR akiniai Meta Quest 3

Būsimas „Meta Quest 3“ pasiūlys daugybę įspūdingų atnaujinimų ir pažangiausių funkcijų, todėl tai yra stiprus varžovas tiems, kurie svarsto galimybę atnaujinti dabartinę „Meta Quest 2“ ausinę. Štai ko galite tikėtis iš šio labai laukto įrenginio:

Patobulintas našumas ir grafika

Sklandant gandams apie galingą naują procesorių ir pažangias GPU galimybes, „Meta Quest 3“ žada žymiai geresnį našumą, palyginti su jo pirmtaku – užtikrina sklandesnį žaidimo eigą ir dar tikroviškesnį vaizdą.

Platesnis matymo laukas (FOV)

Didesnis FOV leis vartotojams labiau pasinerti į virtualius pasaulius, kai jie tyrinės turtingus kraštovaizdžius su precedento neturinčiu aiškumu ir detalumu.

Patobulintas komfortas ir ergonomika

Remdamiesi „Meta Quest 2“ dizaino patobulinimais, tikimės, kad naujasis modelis dar labiau padidins naudotojo patogumą dėl patobulinto svorio paskirstymo, reguliuojamų dirželių ir papildomų paminkštinimo galimybių.

Patobulinti stebėjimo ir valdikliai

Atnaujinta sekimo technologija gali užtikrinti didesnį tikslumą ir palaikyti rankinio sekimo funkciją. Be to, pertvarkyti valdikliai galėtų pasiūlyti geresnę ergonomiką ir patobulintas haptic grįžtamojo ryšio funkcijas.

Jei šiuo metu naudojate „Meta Quest 2“ ar kitas VR ausines, pvz., „Pico 4“, bet trokštate daugiau įtraukiančių potyrių su didesniu grafiniu tikslumu – gali būti verta apsvarstyti galimybę atnaujinti į būsimą Meta Quest 3. Tačiau prieš priimant bet kokius sprendimus dėl atnaujinimo būtina įvertinti, ar šie galimi patobulinimai atitinka jūsų konkrečius poreikius!

Sekite oficialius pranešimus apie specifikacijas apsilankę mūsų svetainėje Kinect.lt. Būkite pasiruošę – kai pasirodys šis novatoriškas įrenginys; mes patenkinsime visus jūsų virtualios realybės poreikius!

Galia
Išplėstinė aparatūros rinkinys ir pirmosios ausinės su Snapdragon XR2 Gen 2, užtikrinančios dvigubą GPU apdorojimo galią, kad būtų greitesnis įkėlimo laikas ir sklandesnis žaidimas, palyginti su Meta Quest 2. Tai suteikia pakankamai galios, kad būtų galima palaikyti sunkias programas, pvz., greito veiksmo žaidimus, sklandų pilną žaidimą. -spalva, didelės raiškos pralaidumas ir dar daugiau.

Sandėliavimas
128 GB ir 512 GB parinktys. Leidžia toliau tyrinėti didžiulę pavadinimų biblioteką.

Mišri realybė
2 RGB kameros su 18 PPD, 10 kartų didesnę nei Quest 2 ir 2 kartus didesnę nei Quest Pro skiriamąją gebą. Pateikiamas spalvotas, labai tikslus jūsų aplinkos vaizdas, o jūsų fizinėje erdvėje matomi virtualūs objektai. Tiksli gylio projekcija ir patalpų žemėlapis suteikia jums laisvę judėti erdvėje ir bendrauti su virtualiais personažais ar objektais jus supančioje patalpoje.

Garsas
Integruoti stereofoniniai garsiakalbiai su 3D erdviniu garsu patalpins jus į jūsų erdvę su 40% garsesniu garso diapazonu, žemųjų dažnių diapazonu ir optimaliomis kairiojo ir dešiniojo suderinimo galimybėmis.

DRAM
8 GB. 33 % daugiau atminties, lyginant su Meta Quest 2, todėl galėsite paleisti mėgstamas programas optimaliai.

Ausinių svoris
515 gramų. Blynų optika sukuria 40 % plonesnį optinį profilį*, kad būtų patogiau dėvėti. * Palyginti su Quest 2, išskyrus veido sąsają.

Ekrano raiška
2064 x 2208 pikselių vienai akiai padidina skiriamąją gebą beveik 30 %, palyginti su Meta Quest 2, kad būtų sukurtas naujo lygio aiškumas ir tikroviška grafika. 4K+ begalinis ekranas su 25PPD ir 1218 PPI užtikrina geriausią raišką visoje Quest įrenginių linijoje.
Atnaujinimo dažnis
90 Hz, 120 Hz (eksperimentinis).
Matymo laukas
110 laipsnių horizontaliai ir 96 laipsnių vertikaliai. Tai praplečia jūsų periferinį regėjimą, kad galėtumėte vienu metu pamatyti daugiau virtualių pasaulių ir patirti kuo daugiau įtraukiančių įspūdžių.
Optika
Pancake objektyvas suteikia plonesnį optinį profilį*, nepakenkiant regėjimo panardinimo gyliui. 25 % didesnis ryškumas centre (apytiksliai 70 % ryškesnis periferijoje), žymiai mažiau išsklaidytų ar išsklaidytų šviesos artefaktų.
* Palyginti su Quest 2, išskyrus veido sąsają.

Mišrios realybės perėjimas
2 RGB spalvotos kameros ir gylio projektorius pagerina gylį ir skiriamąją gebą.

Tiesioginio prisilietimo ranka sekimas
Pažangūs hibridiniai kompiuterinio matymo ir mašininio mokymosi jutikliai seka jūsų gestus su 4 IR kameromis ir 2 RGB kameromis, leidžiančiomis naršyti be valdiklio ir intuityvesnį valdymą. Tiesiog judindami rankas bakstelėkite, slinkite, naršykite ir žaiskite.

Turinio biblioteka
Daugiau nei 500 pavadinimų suteikia didžiulę patirčių biblioteką. Dėl mišrios realybės ir geresnio našumo, leidžiančio greičiau įkelti, sklandžiai žaisti ir itin realistišką grafiką, kiekvienas gali atrasti ką nors įtraukiančiomis priemonėmis.

Atgalinis suderinamumas
Visiška prieiga prie viso Meta Quest programų, žaidimų ir patirties katalogo. Toliau žaiskite mėgstamus žaidimus su žaidimų naujiniais, kad optimizuotumėte žiūrėjimą ir našumą.

Baterijos veikimo laikas
Vidutiniškai iki 2,2 val
Žaidimai: vidutiniškai 2,4 valandos
Socialinis: vidutiniškai 2,2 valandos
Produktyvumas: vidutiniškai 1,5 valandos naudojimo
Žiniasklaida: vidutiniškai 2,9 valandos

Įkrovimo laikas
Apytiksliai 2,3 valandos su pridedamu 18 W maitinimo adapteriu

Tipas: Oculus Quest

TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Ozo g. 25 Akropolis
Vilnius
Prisijungęs: prieš 9 val.
Vid. atrašo per 4 valandas
Atsiliepimai: 5 3

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 15.00 €

Kaina už savaitę: 54.00 €


Daikto vertė: 620.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Ozo g. 25 (PC Akropolis), Vilnius.

- Daikto grąžinimas: I - VII nuo 10:00 iki 21:00.
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Užstatas: 190.00 €

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.