Žaidimų vairas Logitech G29

G29 Driving Force Racing Wheel
Visi jūsų valdikliai yra ten, kur galite juos pasiekti. D-Pad, mygtukai ir pavarų perjungikliai yra įtraukti į lenktyninį ratą. LED indikatoriai, esantys tiesiai virš rato centro, tiksliai nurodo, kada reikia perjungti pavaras aukštyn arba žemyn. Išlaikote maksimalų pagreitį nenuleisdami akių nuo trasos. 24 taškų pasirinkimo ratukas ir rato priekyje esantys +/- mygtukai leidžia dar labiau patikslinti savo vairavimo nuostatas.

Pagerinkite savo konsolės patirtį
Niekada daugiau nebenorėsite lenktyniauti su įprastu valdikliu, kai prie valdiklio pasirinkimo pridėsite Driving Force. G29 žaidimų vairas yra skirtas naujausiems lenktyniniams žaidimams jūsų PlayStation®4 arba PlayStation®3 konsolei. „G29 Driving Force“ taip pat veikia jūsų kompiuteryje naudojant „Logitech Gaming Software“.
Pajuskite kiekvieną svorio pokytį ir padangų slydimą
Pajuskite savo padangas kiekviename posūkyje ir reljefo tipe, pajuskite nepakankamą ar per daug pasukamumą ir dar daugiau. Galingas dviejų variklių jėgos grįžtamasis ryšys tikroviškai imituoja jėgos efektus, todėl galite tiksliai reaguoti.

Tvirtas, sklandus, tikslus valdymas
Jūs gaunate išskirtinai sklandų ir tylų vairavimo veiksmą. Sraigtinės pavaros yra modeliuojamos pagal pavarų dėžėse naudojamas pavaras, kad būtų sumažintas nepageidaujamas triukšmas ir vibracija. Apsaugotas nuo atbulinio smūgio ratas ir pedalai laikosi tvirtai, todėl maksimaliai padidinsite kontrolę. G29 Driving Force Racing Wheel turi ilgalaikį, patikimą salės efekto vairavimo jutiklį, kuris naudoja magnetinius laukus, kad suvoktų rato padėtį.

Tipas: Playstation

TOPO CENTRAS

TOPO CENTRAS

Žirmūnų g. 64
Vilnius

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 7.00 €

Kaina už savaitę: 26.00 €


Daikto vertė: 300.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Sąskaita: Taip

Papildoma apsauga:
Gali nuomotis tik vartotojai su patvirtinta tapatybe

Sandorio pastabos:
Apmokėjus nuomą per dalinuosi.lt daiktą reikia atsiimti iš Topo centro parduotuvės, Žirmūnų g. 64, Vilnius.

- Darbo laikas: I - VI nuo 10:00 iki 21:00, VII 10:00 iki 19:00
- Atsiimti ir grąžinti daiktą galima bet kada parduotuvės darbo metu.

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.