iPad Air 2 su Tele2 4G internetu

Išnuomoju iPad Air 2 planšetę arba planšetes su spalvotais odiniais dėklais ir 4G Tele2 arba Bitės internetu. Tinka tiek renginiams, tiek kelionėms - veikia iki 10 val., patogu skaityti arba žiūrėti filmus. Galima naudoti planšetę ir kaip GPS :).

-------------------------------------------------
PAPILDOMAI NUOMOJU:
- 4G Interneto kortelės su mobiliu internetu;
- Stoveliai parodoms;
- Spalvoti dėklai;

-------------------------------------------------
NUOLAIDOS:
7 ir daugiau – iki 30% nuolaida.

-------------------------------------------------
APRAŠYMAS:

Toks galingas, kad nesinori paleisti iš rankų. Toks plonas ir lengvas, kad ir nereikia.

18 % PLONESNIS
6,1 MM STORIO
437 GRAMAI
Su „iPad“ visada siekėme kiek paradoksiško tikslo – sukurti įrenginį, kuris būtų ypač galingas, bet kartu toks plonas ir lengvas, kad beveik pamirštum jį esant. Įrenginys, kuris padeda nuveikti nuostabių dalykų ir niekada tau netrukdo. Visa tai ir yra „iPad Air 2“. Ir dar daugiau.

Ne tiesiog plonesnis ekranas. Geresnis ekranas.

Kurdami neįtikėtinai plonytį „iPad Air 2“ siluetą, visiškai perkūrėme „Retina“ ekraną ir tris sluoksnius sujungėme į vieną. Ekranas tapo ne tik plonesnis – jis tapo geresnis, ryškesnių spalvų ir didesnio kontrasto. Taip pat pridėjome antirefleksinę dangą, kad „iPad Air 2“ ekranas būtų mažiausiai atspindintis iš visų bet kada sukurtų planšetinių kompiuterių.

9,7 COLIO EKRANAS
2 048 x 1 536 SKIRIAMOJI GEBA
3,1 MILIJONO PIKSELIŲ
264 PPI
Galinga jėga. Minimalistinė forma.

64 bitų ARCHITEKTŪRA
2,5 karto SPARTESNĖ GRAFIKA
40 % SPARTESNIS CPU
IKI 10 VAL. VEIKIANTIS AKUMULIATORIUS
„iPad Air 2“ yra ne tik plonesnis, bet ir daug galingesnis. Sukūrėme naująjį lustą A8X, kuris užtikrina daug geresnį CPU ir grafinį našumą nei jo pirmtakai. Tiesą sakant, dėl 64 bitų stalinių kompiuterių klasės architektūros „iPad Air 2“ yra toks pat galingas kaip ir daugelis kompiuterių. Taip pat jis taupo energiją – 10 val. akumuliatoriaus veikimo trukmė leis tau visą dieną dirbti, žaisti, naršyti ir pirkti.1

Unikalus apsaugos kodas – tavo piršto atspaudas.

„iPad Air 2“ įdiegta mūsų revoliucinė „Touch ID“ technologija. Ji užtikrina neįtikėtino lygio apsaugą, nes naudoja tobuliausią gamtos sukurtą slaptažodį – tavo piršto atspaudą. Vos vienu palietimu gali žaibiškai atrakinti savo „iPad Air 2“. „Touch ID“ gali dar daugiau. Taip pat galėsi saugiai pirkti iš „iTunes“, „iBooks“ ir „App Store“.

Du nuostabūs fotoaparatai. O atrodo visai kaip „iPad“.

Naujoji „iSight“ yra mūsų geriausia „iPad“ kamera, turinti pažangią optiką, patobulintą jutiklį ir galingą „Apple“ sukurtą vaizdo signalų procesorių. Yra naujų funkcijų, pavyzdžiui, panorama, „Time-lapse“ ir sulėtinto vaizdo įrašai, fotografavimo serijomis ir laikmačio režimai. Į priekį nukreipta „Face Time HD“ kamera taip pat yra naujo dizaino, turi patobulintą jutiklį ir daugiau pikselių, kad dar geriau veiktų esant prastam apšvietimui. Rezultatas? Visos tavo nuotraukos, vaizdo įrašai, vaizdo skambučiai ir asmenukės atrodo stulbinančiai.

Spartesnis belaidis ryšys. Geri dalykai laukia tų, kurie niekada nelaukia.

„iPad Air 2“ yra spartus „Wi‑Fi“ – daugiau nei dvigubai spartesnis nei ankstesnės kartos – todėl filmus atsisiųsi ir vaizdo įrašus transliuosi greičiau. O „Wi‑Fi + Cellular“ modelis turi spartesnę ir pažangesnę belaidžio ryšio technologiją.2

Programos, sukurtos „iPad“.
Ir viskam, ką nori juo nuveikti.

„iPad Air 2“ yra galingų programų, skirtų kasdieniams dalykams, pavyzdžiui, naršyti internete, tikrinti paštą, redaguoti filmus ir nuotraukas, rašyti ataskaitas ir skaityti knygas. O „App Store“ yra šimtai tūkstančių ne padidintų telefono programų, bet sukurtų specialiai dideliam „Retina“ ekranui. Todėl nesvarbu, ką veiki – fotografuoji, žaidi, keliauji ar tvarkai savo finansus – rasi tam skirtą programą, kuria viską atliksi geriau.

„iOS 8“ ir „iPad Air 2“. Galingas derinys.

„iOS 8“ yra visų laikų pažangiausia mobilioji operacinė sistema, dėl kurios „iPad Air 2“ yra nepakeičiamasis. Tęstinumo funkcija leidžia pradėti projektą viename įrenginyje, o baigti kitame. Programa „Dalinkis šeimoje“ leidžia net šešiems šeimos nariams dalytis filmais, knygomis, muzikos įrašais ir programomis. Naudodamas „iCloud Drive“, gali saugiai laikyti visus dokumentus ir pasiekti juos bet kuriame įrenginyje. Kiekviena „iOS 8“ funkcija sukurta taip, kad sklandžiai veiktų su „iPad Air 2“, išnaudotų jo galingą A8X lustą, ypač spartų belaidį ryšį ir išskirtinį „Retina“ ekraną.
Mindaugas

Mindaugas

Prisijungęs: prieš 15 val.
Vid. atrašo per 29 minutes
Atsako į 84% žinučių
Atsiliepimai: 135 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 8.00 €

Kaina už savaitę: 39.00 €


Daikto vertė: 695.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 4 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Nuomoju mažiausiai 5 dienoms.

Įrenginys yra su Bitės 4G internetu.

Viso turiu 15 įrenginių.

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.