iPad Pro 9,7" su LTE

Išnuomoju pakankamai galingą Apple iPad Pro 9.7" su LTE.


-------------------------------------------------
PAPILDOMAI NUOMOJU:
- 4G Interneto kortelės su mobiliu internetu;
- Stoveliai parodoms;
- Spalvoti dėklai;
- papildomos išorinės baterijos;

-------------------------------------------------
NUOLAIDOS:
7 ir daugiau – iki 30% nuolaida.

-------------------------------------------------
APRAŠYMAS:

„Apple“ įrenginys yra plonas ir lengvas, su solidžiu aliumininiu korpusu, todėl jį ypač smagu laikyti rankose. Jo ryškus aukštos raiškos 9,7 colių įstrižainės „Retina“ ekranas vaizdus atkuria neįtikėtinai detaliai. Planšetinis aprūpintas ir funkcionalia 12 Mpix kamera su blykste, taigi, jei atsidursite įdomių įvykių sūkuryje, tiesiog išsitraukite savo naująjį palydovą ir viską sklandžiai įamžinkite.

Išskirtinės savybės

Vienas geriausių ekranų pasaulyje. Ekranas yra viena svarbiausių planšetinio kompiuterio dalių. Todėl „Apple“ skyrė ypač didelį dėmesį „iPad Pro 9.7“ ekrano galimybėms. Išties, jis yra vienas ryškiausių ir sodriausiai perteikiančių spalvas ne tik tarp kada „Apple“ sukurtų „iPad“ įrenginių, bet ir tarp visų pasaulio planšetinių. Ypač aukšta raiška užtikrina, kad visi vaizdai 9,7 colių įstrižainės ekrane bus itin detalūs. Naujausios technologijos garantuoja, kad ekranas sklandžiai reaguos ne tik į lietimus pirštu, bet ir naudojant įvesties rašiklį „Apple Pencil“.

Galingas ir greitas. „iPad Pro 9.7“ yra vienas galingiausių kada nors „Apple“ sukurtų įrenginių, beveik du kartus galingesnis už „iPad Air 2“ modelį. A9X lustas užtikrina puikų įrenginio greitį ir didelį grafinį našumą. Dėl 64 bitų technologijos, šis planšetinis kompiuteris toks pat galingas kaip ir dauguma stalinių kompiuterių.

Išskirtinė operacinė sistema. Vienas didžiausių „iPad“ planšetinių išskirtinumų – operacinė sistema „iOS“. „iPad Pro 9.7“ rasite naujausią šios operacinės sistemos versiją „iOS 9“. Ji ne tik išvaizdi, bet ir labai lengvai valdoma bei funkcionali. Erdviame ekrane bus patogu naudotis keliomis programėlėmis vienu metu. O kadangi šis planšetinis yra ir labai galingas, ši operacinė sistema padės Jums išnaudoti visus jo pajėgumus bei tapti produktyvesniais ir kūrybingesniais.

Nuostabus garsas, nesvarbu, kaip laikytumėte. „iPad Pro 9.7“ įmontuoti net 4 garsiakalbiai, todėl Jūs galite mėgautis sodriu stereogarsu. Ir tai dar ne viskas. Šis planšetinis supranta, kaip Jūs jį laikote – vertikaliai ar horizontaliai – ir pritaiko skleidžiamą garsą taip, kad jis visada būtų aukščiausios kokybės. Taigi nesvarbu, ar žiūrėsite filmus, ar žaisite naujausius 3D žaidimus, ne tik vaizdas ekrane, bet ir garsas bus nuostabus.
Mindaugas

Mindaugas

Prisijungęs: prieš 8 val.
Vid. atrašo per 25 minutes
Atsako į 87% žinučių
Atsiliepimai: 135 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 12.00 €

Kaina už savaitę: 59.00 €


Daikto vertė: 959.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 3 dienos

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Nuomojamas mažiausiai 3 dienoms :). Su džiaugsmu.

Užstatas: 100.00 €

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.