Samsung Series 9, 13"

Naujasis Samsung Series 9 – pasaulyje ploniausias ir kompaktiškiausias nešiojamasis kompiuteris – ypač galingas, patogus naudoti, įmantraus dizaino.

Laikyti rankose Samsung Series 9 nešiojamąjį kompiuterį – nepakartojamas ir jaudinantis pojūtis! Devintosios serijos nešiojamieji kompiuteriai siūlo kai ką ypatinga – Samsung pavyko naujausias technologijas įdiegti į šiuo metu pasaulyje ploniausią nešiojamąjį kompiuterį. Naudodamas pajusi, koks jis patogus ir kartu galingas, nes šiuo metu rinkoje jis neturi konkurentų! Samsung Series 9 kompiuterių naudotojai pripažino, kad jie nebenori naudotis kitais nešiojamaisiais kompiuteriais, nes šis kompiuteris – tai prestižas! Jis išties profesionalus. Jei nori sukelti nuostabą, rinkis Samsung Series 9!

Naujasis Samsung Series 9 nešiojamasis kompiuteris – stilingas, kompaktiškas, juo patogu naudotis, net jei dažnai keliauji. Vientisas korpusas pagamintas iš 100 % aliuminio (13 colių modelio), kuris buvo specialiai apdirbtas siekiant sukurti elegantišką matinį dizainą. Šis kompiuteris nepakeičiamas verslo kelionėse, vykstant į susitikimus arba priimant verslo partnerius savo darbo vietoje – naujausios technologijos užtikrina jo patikimumą, greitį ir veiksmingumą.

Samsung Series 9 nešiojamuosiuose kompiuteriuose įdiegti naujausios kartos Intel® Core™ procesoriai. Dėl Samsung Fast Solutions technologijos kompiuteris yra labai greitas, pavyzdžiui, jis paleidžiamas vos per 9,1 sek., o pabunda vos per 1,4 sek. Leisk laiką naudingai! Butterylife Plus technologija užtikrina ypač ilgą baterijos veikimo laiką – 15 colių modelio baterija veikia iki 10 val., o 13 colių modelio – iki 7 val. Atni-aging technologija pratęsia baterijos naudojimo laiką iki 1 500 įkrovimo kartų.

Siūlomi du Samsung Notebook Series 9 modeliai – naudotojas pagal savo poreikius gali pasirinkti 13 arba 15 colių nešiojamąjį kompiuterį. Abiejų modelių HD + SuperBright Plus ir Anti-Reflective technologijų ekranai neatspindi šviesos – matomumas puikus net žiūrint iš šono, todėl kompiuterį patogu naudoti net saulėtose arba ryškiai apšviestose patalpose.
Samsung Series 9 ekrane bet koks vaizdo klipas, interneto svetainė, dokumentas ar pristatymas bus matomi nepriekaištingai.
Be to, MaxScreen technologija (15 colių modeliui) pristatė su ekrano dydžiu susijusią naujieną – dabar 15 colių nešiojamojo kompiuterio ekranas yra 7 % didesnis nei 14 colių kompiuterio ekranas. Šis išradimas leidžia mėgautis didesniu ekranu nepadidinus paties kompiuterio dydžio. Abiejuose modeliuose įmontuota 1,3 megapikselių HD internetinė vaizdo kamera, užtikrinanti ypač kokybiškus vaizdo pokalbius su verslo partneriais, artimaisiais ir draugais.

Samsung Series 9 siūlomi su šviesai jautriu ekranu ir klaviatūra – ekrano ryškumas automatiškai prisitaiko prie apšvietimo. Klaviatūros apšvietimas taip pat kaip ir ekranas automatiškai prisitaiko prie patalpų arba lauko apšvietimo. Samsung sukūrė ir naują, įmantrų jutiklinį multi-tasking kilimėlį – juo galima ne tik judinti pelę po ekraną, spragtelėti, bet ir didinti arba mažinti objektus, juos pasukti, vaikščioti į puslapio viršų ar apačią ir pereiti iš darbalaukio į aktyvias programas.

Nesvarbu, kur vyktum – dirbti namuose, biure ar į kelionę – Samsung Series 9 bus ne tik patikimas partneris, bet ir tavo profesionalumo bei modernumo įrodymas.
Mindaugas

Mindaugas

Prisijungęs: prieš 3 d.
Vid. atrašo per 11 minučių
Atsako į 89% žinučių
Atsiliepimai: 133 0

Miestas: Vilnius

Kaina už parą: 20.00 €


Daikto vertė: 1216.00 €

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 diena

Sąskaita: Taip

Sandorio pastabos:
Kompiuteris nuomojamas ilgesniam laikui.
Savaitei 199 Lt;
Mėnesiui 399 Lt

Atšaukimo sąlygos:
Nuomininkui atšaukus apmokėtą sandorį likus mažiau negu 24 val. iki nuomos pradžios - nuomos mokestis negrąžinamas.

Kaip išsinuomoti daiktą?

  • Žinute pasitikslinkite, ar galite nuomotis.
  • Gavę patvirtinimą, pažymėkite datas ir atlikite mokėjimą.
  • Kai kurie savininkai prieš mokėjimą gali suteikti nuolaidą, bet tą jie daro papildomu patvirtinimu.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko telefoną.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį.